خبـــر

نقش من در گام دوم
برگزاری جلسه هم اندیشی جوانان مومن انقلابی پیرامون مسائل، اهداف و راهبردهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب پنجشنبه 16 اسفند ماه ساعت 15:30

کسی تردید ندارد که مخاطب اصلی و مستقیم رهبر معظم انقلاب در  گام دوم،  جوانان هستند و در این ماجرا موضوع  به جای دیگری ارجاع داده نشده است.

معنی این حرف این است که بار اصلی اجرایی شدن مانیفست گام دوم انقلاب بر دوش جوانان است و این مسئولیتی بس سنگین است. فقط همین قدر باید توجه داشت که صدها هزار از بهترین جوانان این کشور جان خود را از دست دادند و جانباز شدند، میلیون ها نفر سختی های سنگینی تحمل کردند و مجاهدت کردند تا  گام اول انقلاب برداشته شود و اکنون بار همه آن ایثارها به دوش ما افتاده است  امروز رهبر انقلاب توقع دارند ما بدون هیچ بهانه و توجیهی این گام را برداشته و هر مانعی را که بر سر راه است برطرف سازیم.

سوالی که اینجا مطرح میشود اینست که برای انجام این مسئولیت تاریخی چه باید کرد؟ چه توقعاتی وجود دارد؟ چه اقدامات و راهبردهای عملیاتی باید انجام شود؟ چه موانعی بر سر راه است؟ جوانان چه مسئولیت مستقیمی دارند؟ موارد، موانع و مشکلاتی که در اختیار آنها نیست با توجه به اینکه همه بار به دوش آنان است را  چگونه باید حل کنند؟ و... .

بر همین اساس جبهه آرمانخواهان واقع بین تصمیم دارد به جای برنامه های تکراری سازوکاری ایجاد کرده تا با استفاده از  ظرفیت های عظیم موجود، هم  شبکه مسایل این موضوع مهم و هم  پاسخ به آنها را با کمک شما همراهان همیشگی پیدا کند. لذا تلاش خواهیم کرد با ایجاد کمیسیون های لازم و استفاده از همه نظرات علاقمندان مسئولیت پذیر به این هدف برسیم تا نقشه راه اقدام جوانان برای  گام دوم تکمیل شود و آماده شویم برای مرحله بعد یعنی  اجرایی کردن این نقشه راه.

لذا از همه چه اعضای جبهه چه علاقمندان به جبهه و حتی چه کسانی که ما را غیر انقلابی می دانند (ولی ما آنها را در عین همه نقدهای جدی مان در دایره خودی و انقلابی می دانیم) دعوت می کنیم به این فراخوان پاسخ مثبت دهند.

در همین راستا اولین جلسه هم اندیشی جوانان مومن انقلابی پیرامون مسائل، اهداف و راهبردهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب پنجشنبه 16 اسفند ماه ساعت 15:30 برگزار خواهد شد.

آدرس: بلوار سجاد، نبش سجاد 1، سالن همایش های موسسه قدس

شرکت در کمسیون های تخصصی هم اندیشی با هدف تعیین راهبردهای تحقق بیانیه گام دوم از طریق @yaranid  و یا ارسال عدد ۱ به شماره ۰۹۰۳۱۲۵۸۷۱۶

قرارگاه راه روشن

اخبار مرتبط
پاسخ به