خبـــر

اسامی افراد دعوت شده جهت حضور در عرصه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
پیرو انتشار بیانیه شماره یک جبهه آرمانخواهان‌واقع‌بین در خصوص انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، این مجموعه از تمامی کارشناسان و نخبگان دلسوز و انقلابی برای حضور فعال و موثر در عرصه انتخابات دعوت می کند. همچنین آحاد مردم شریف ایران خصوص جوانان را برای مشارکت آگاهانه و مسئولانه در انتخابات اسفندماه پیش رو دعوت می کنیم.

پیرو انتشار بیانیه شماره یک جبهه آرمانخواهان واقع بین در خصوص انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، این مجموعه از تمامی کارشناسان و نخبگان دلسوز و انقلابی برای حضور فعال و موثر در عرصه انتخابات دعوت می کند. همچنین آحاد مردم شریف ایران خصوص جوانان را برای مشارکت آگاهانه و مسئولانه در انتخابات اسفندماه پیش رو دعوت می کنیم. این تشکل در راستای شکل گیری محیطی رقابتی در فضایی سالم و اخلاق مدار، اسامی برخی فعالان و کارشناسان در معرض حضور در حوزه انتخابیه مشهد وکلات را اعلام می نماید. ذکر این اسامی به معنای تصمیم قطعی این افراد برای حضور و یا هماهنگی از پیش صورت گرفته نیست. همچنین لیست مذکور با نگاهی فراگیروعام تهیه شده است و هدف آن دعوت از این افراد جهت حضور در عرصه انتخابات و طرح دیدگاه ها و نظرات مختلف است تا در نهایت امکان ارزیابی و تصمیم دقیق تری برای مردم فراهم گردد.

 

لازم به ذکر است در خصوص نمایندگان حاضر در مجلس دهم از این حوزه انتخابیه، با توجه به در معرض قرار داشتن ایشان از ذکر اسامی آن ها خودداری شده است و چنانچه هر یک از ایشان در مرحله دوم سازوکار انتخابات داخلی جبهه قرار گیرند طبعا همراه با دیگر نامزدها برای حضور در فرآیند انتخابات دعوت خواهند شد.

  

اسامی به ترتیب حروف الفبا

 

آقایان :

محمدسعید احدیان

عبدالله ارجائی

محمد الهی خراسانی 

مهدی برادران

عباس پارسایی

صادق حسین زاده ملکی

قاسم حوائجی

کمیل خجسته

امیرخوراکیان

محسن زنگنه

مرتضی سعیدی زاده

محمد سهیلی

علی شاملو

سعید شعرباف

کمیل ضرابی

سید هادی طالبیان

علی اکبر عصارنیا

سید مهدی علمی حسینی

علی اصغر عنابستان

مصطفی غفاری

علی غلامی

مرتضی کامل نواب

حسین کمیلی

سید محمود مرویان

جلیل معماریانی

سیدرضا موسوی

حمیدرضا مهدوی ارفع

فرشاد مهدی پور

سید محسن اصغری نکاح

هادی وکیلی

امیرحسین یزدانپناه

  

خانم ها :

فاطمه دژبرد

صدیقه خدیوی

جمیله علم الهدی

اخبار مرتبط
پاسخ به